Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leövey Klára Gimnáziumnak...

Leövey Klára Gimnáziumnak milyen a légköre?

Figyelt kérdés

Milyen a közösség?(Tudom hogy minden osztályban más de úgy a nagy átlag)

Odaszeretnék majd menni de esetleg ha javosolnátok még hasonló erősségűeket azt meg köszönném.

Bármilyen tapasztalatot szivesen meghallgatnék a sulirol :)



2015. júl. 25. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Pécsi? Az egy retkes versenyistálló sznoboknak, nem iskola.
2015. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A Budapesti
2015. júl. 25. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon klikkes a közösség sajnos, mert nagyon sokféle gyerek jár oda. A barátnőmék osztálya is baráti társaságokra, klikkekre oszlik, nagyon nehéz mindenkivel jóban lenni az osztályban.

Milyen tagozatra szeretnél menni?


Hasonló erősségű sulik: Teleki (ez a Leövey-nél egy fokkal jobb), Színyei Merse, Vörösmarty

2015. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Emelt óra számú angol tagazotra
2015. júl. 26. 13:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én sem szerettem az osztályomat annyira, de a tiéd lehet jó lesz :) gyere a 9.a-ba :D (haladó angolosok A-sok)

sztem az összes kilencedikes jól érzi magát, kap minden osztály két gólyavezetőt, ők segítenek majd mindenben :)

2015. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem,szerintem jó a közösség:) Én most vagyok kilencedikes. A nagyok segítőkészek,nem nézik le a gólyákat. Én szerencsére nagyon jó osztályba kerültem.

De az osztályok összetétele változó,ez nyilván attól függ,hogy kik jelentkeznek az adott évben.

Ha van még kérdésed írj nyugodtan privátban:)

2015. okt. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
79%
Én idejárok és nagyon jó, van élet közösség. :)
2015. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noniii:* válasza:
86%
Ne parázz a klikkesedéstől. Mindenhol van, de lehetsz jóba mindenkivel attól függetlenül. Osztályfüggő. Kilencedikes médiás voltam^^
2015. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!