Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakmát ajánlanátok...

Milyen szakmát ajánlanátok ami az informatikához és az elektronikához kötődik?

Figyelt kérdés

Már másodjára nem vettek fel az egyetemre! Igaz középiskolában nem voltam jó tanuló, de törekedtem mindig a legjobbra! Letettem egy OKJ-s szakmát, de még így sem sikerült elérnem a ponthatárt!

Én villanyszerelőre gondoltam. Szerintetek?

Vagy melyek azok a szakmák amelyekkel Debrecen környékén el lehet helyezkedni? És a fizetés is magas a szakmához képest!



2015. júl. 25. 19:12
 1/5 anonim válasza:
Hát 280at nem elérni, ne haragudj de több mint vicc. Kb. semmire nem tanultam nem voltam kitűnő, úgy mentem el hogy tételeket sem tudtam milyeneket lesznek és így lett 395 pontom. Vess magadra ...
2015. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az előző válaszolóra, valószínű ő szolgált ki egy dohányboltban, és a neten nagy arc. Küldje el az érettségijét és elhiszem, bár akkor egész végig csokis volt a nyelve... :D

Elektroműszerész, villanyszerelő, esetleg auto elektronika.

2015. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első hozzászólónak csak annyit, hogy maradjon csendben.

Tuti benyalta magát, ezt már megéltem egyszer több osztálytársamnak is így sikerült.

Én meg szinte szó szerint tudtam mindent és mégis.

A szüleim is tanúk rá, hogy mennyit szenvedtem.


A második hozzászólónak pedig köszönöm! :)

2015. júl. 26. 07:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Ingyenes / jóáras elektronikai műszerész/technikus képzés engem is érdekel!
2015. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
valaki más?
2015. júl. 27. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!