Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SE-ETK szakán belül népegészsé...

HajnalkaNagy92 kérdése:

SE-ETK szakán belül népegészségügyi ellenőr szakra járt vagy jár-e valaki levelőző munkarendben? Milyen gyakran vannak órák? Havonta? Hetente? Szeptembertől én is kezdem!

Figyelt kérdés

#SE-ETK #népegészsügyi ellenőr
2015. júl. 25. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nappali tagozatra járok meg mentőtisztnek:D, de egyébként minden szakiránynál a levelezősök havi 1x egy héten keresztül járnak órára, az Erkel utcai épületbe,de akkor szinte egész nap ott vannak reggel 8tól este 8ig kb, egyébként ha felmész a honlapra ott meg lehet találni a hirdetőtábláknál az adott szakirányoknak a konzultációs heteit.A szeptemberit majd csak később.
2015. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minden órára kötelező bejárni? Mert munka mellett nem hiszem, hogy tolerálni fogják ezt nekem...
2015. júl. 29. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
szinte mindegyikre be kell járni,bár ki lehet tapasztalni nyilván melyik nem katalógusos, de sztem azon a héten mindegyik nap van legalább egy ami az, ugyh ha arra kötelező bemenni, akkor gondolom aznapra szabadságot kell kivenned akkor már a többire is érdemes bemenni,de én nappalis vagyok, szal ezt inkább levelezőstől kéne megkérdezned, lépj be facebookon a kar nagy közös csoportjába ott biztos válaszolnak, ha még van egyéb kérdésed vagy segítség kell írj privátot :)
2015. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!