Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 25 évesen belekezdjek egy...

25 évesen belekezdjek egy TTK-s szakba?

Figyelt kérdés
Konkrétan a földtudományi szak érdekelne. Nem túl késő már elkezdeni? Van egyáltalán értelme a TTK-s szakoknak? Vagy milyen diplomát ajánlanátok, amivel biztosan el tudnék helyezkedni?

2015. júl. 28. 01:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is idén leszek 25 és most kezdek ősszel TTK-n. Szerintem ha tudod magadról, hogy biztos hogy ezzel akarsz foglalkozni csak akkor vágj bele.
2015. júl. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy normális, ahogy a többi huszonéves öregasszony, vénember sem, akinek már ennyi idősen késő mindenhez. Érdekes módon külföldi fórumokan nem szoktak ilyen hülyeségeket kérdezni, még 40 felett sem.
2015. júl. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

25 éves vagy? Hmm...

Figyelj, alig 40 éved van a nyugdíjig. Én már nem kezdenék bele a helyedben semmibe. Talán tartós tejet sem vennék.

2015. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én TTK-s vagyok és vannak nálad sokkal idősebb csoporttársaim! :) Szóval hajrá! :) Viszont gondold át,hogy most mivel foglalkozol, és azt hogy ha ezt megcsinálnád jobb lenne-e. Nem a fizetésre gondolok,hanem hogy jobban élveznéd-e későbbi munkádat, mert ez az igazán fontos! :)
2015. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolkozz másik szakon! A földtudományit semmi értelme elvégezni, ha nem külföldön képzeled el a jövődet ! Itthon nagy valószínűséggel nem lenne ilyen képzettséget igénylő állásod.
2015. júl. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!