Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan zajlik a koleszba...

Hogyan zajlik a koleszba jelentkezés folyamata az egyetemen (Semmelweis)? Kapunk róla levelet, amiben ezt, illetve beiratkozás időpontját stb leírják?

Figyelt kérdés

Elnézést,de erről nem tudok sokat,persze most próbálok itt neten is utána nézni,csak hátha van aki ebben a témában már tapasztaltabb:)

Annyit tudok,hogy a kollégiumba augusztus 10-ig kell jelentkezni,de semmilyen tájékoztatót nem kaptam még...Meg a gólyatáborról sem.



2015. júl. 28. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenkit időben értesíteni fognak,ne aggódj. Sokan azt hiszik,hogy maguknak kell utánuk járnia,ami persze sose rossz,de szerintem egy olyan egyetem sincs,ahol ne értesítenének időben az ilyen fontos dolgokról (főleg a legnevesebb egyetemeken lenne ez elképzelhetetlen).

Biztos vannak facebookos csoportok a gólyáknak és ott megbeszélik az ilyen dolgokat,meg lehet írni valami mentoroknak (akik biztos örülnek,ha több 100an megkérdezik tőlük ezeket).

2015. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogtok kapni levelet igen
2015. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2015. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! :)
2015. júl. 28. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!