Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni egyetemi kollégium...

Debreceni egyetemi kollégium kiválasztásában szeretnék segítséget kérni?

Figyelt kérdés
debreceni egyetem biológia karára nyertem felvételt, Miskolci vagyok és nem tudom, hogy melyik kollégiumot válasszam. Bármelyik kollégiumba jelentkezhetek vagy csak olyanba amely elszállásol TTK-sokat is?Mi történik ha egyikre sem nyerek felvételt?

2015. júl. 29. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szakára*. Nincs olyan, hogy biológia kar.


Egyébként meg érdemesebb lenne a felsőbb éveseket kérdezned erről.

2015. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik kollégiumba jelentkezhetsz. Amúgy a TTK-sok zömmel a Kossuth kolik valamelyikében vannak. Azokról nem tudok nyilatkozni, mert én a Markusovszky II-es koliban voltam, ami egy nagyon jól felszerelt, modern, tiszta koli. Minden szobában van külön vizesblokk és árban is jó. :)
2015. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bármelyik koliba jelentkezhetsz szaktól függetlenül, de érdemes olyanba, ahol sok szaktársad lesz, vagy ugyanarra a karra jártok.

Mivel te TTK-s vagy, így érdemes a Kossuth koliban gondolkoznod. Én is Marku 2-es voltam az éven, így nem tudok róla nyilatkozni, de a neten vannak fent róla képek, meg az árakról is tudsz érdeklődni a www.koli.unideb.hu oldalon.

Ha egyikre sem vettek fel, jelentkezhetsz várólistára, erről is olvashatsz az oldalon.

Amúgy én is miskolci vagyok. :)

2015. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintén miskolci vagyok, és én a Kossuth I-II-be jelentkeztem. :) Bölcsészettudományi Karra készülök.
2015. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2015. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!