Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A potfelvetelin Corvinusra...

A potfelvetelin Corvinusra szeretnek jelentkezni elelmiszermernokire levelezoson, velemeny?

Figyelt kérdés
Velemenyt irnatok, aki ott van a temaban. Nehez elvegezni levelezoson? Tenyleg nem foglalkoznak ugy a levelezos diakokkal mint a nappalisokkal?
2015. júl. 30. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
de foglalkoznak velük, csak éppenséggel magukra vannak utalva. Aki nem tud önállóan készülni, dolgozni, felkészülni, azoknak nem ajánlanám a levelezőt. Az élelmiszermérnöki tele van kémiával és biológiával. A gyakorlati része 20%-kal több. Lövésem sincs hogy lehetne megcsinálni levelezőn... ha mástnem megpróbálod, aztán majd látod hogy hogy bírod. ne add fel.
2015. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindenkepp megprobalom. Koszi a valaszt.
2015. júl. 31. 12:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nappalira jártam, de azt egyrészt el tudom mondani, hogy a tanulmányi osztály képességei, hozzáértése és segítőkészsége a béka s*gge alatt van, minden apró dologért hetekig (volt, hogy egy féléven át) kellett könyörögni nekik. Gondolom ezt nem könnyíti meg, ha fizikailag nem is vagy ott. Másrészt tényleg elég sok kémia, fizika van, de szerintem azok tanulhatók. A nehezebbik része talán a műveletek lesz (én egyébként imádtam, és lazán megtanultam, de ezzel kb egyedül voltam az évfolyamtársaim között). Ha nem magyarázzák el alaposan, azt tényleg nehéz magadtól megtanulni, ráadásul szigorlat tárgy, és amin én nagyon nagyon meglepődtem, együtt szigorlatoztunk a levelezősökkel, ugyan abból a tételsorból, ugyan annál a bizottságnál, ugyan olyan szigorban. Szóval (attól függetlenül, hogy szerintem az egész kar színvonaltalan) nem lehet egyszerű levelezőn elvégezni.
2015. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!