Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tehetek ha nem kaptam...

Mit tehetek ha nem kaptam regisztrációs papírt az egyetemtől? (SZTE)

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vársz, mert augusztus közepéig még kaphatsz.
2015. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még én sem kaptam, de nem is kell várni rá.


Regisztrálj ETR-en ( [link] majd itt kapsz egy kódot. Ezzel a kóddal lépj be MODULO-ba ( [link] Katt a "Beadás" csempére, majd az EHÖK-re. Ott töltsd ki az Általános szociális helyzetfelmérési adatlapot, majd ha minden kész, katt a Beadásra. Ezután elérhető lesz felül a zöld sávban a Csatolt űrlap kitöltése funkció, ahol el tudod intézni a kollégiumi jelentkezést, és az ingyenes tanulóbérlet, illetve a rendszeres szociális ösztöndíj igénylést.


[link]

Itt megtalálsz minden fontos információt az űrlapok kitöltésével kapcsolatban (alul a dokumentumok közt).


Egyébként a postán kiküldött levél egészen augusztus 5.-éig késhet.

2015. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A linkek jók, csak törölt a végükról a )-t.
2015. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a levelet megkaptam, csak ezt az egy papírt nem amit vissza kellene küldeni a válaszborítékban..

már mindenhova regisztráltam

2015. júl. 31. 09:53
 5/6 TirpiTörpi válasza:
81%

Szia! :)

Én is így voltam vele. De én ma felhívtam a HSZI-t és ott azt mondták, hogy aki nem kapott regisztrációs lapot annak modulóban kell kitölteni. A beadás csempe alatt, Szegedi Tudományegyetem mappában lesz aug. 1-től. Sok sikert! :)

Ui.: ilyenkor a válaszborítékot figyelmen kívül kell hagyni! :)

2015. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm.
2015. júl. 31. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!