Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha újrafelvételiztem egy...

Ha újrafelvételiztem egy másik szakra egyetemen belül, akkor a régi szakról ki kell iratkozni, vagy elrendezik nekem a TO-n belül?

Figyelt kérdés

A PTE-ETK-ra jártam egy évet, utána egy évet passziváltattam, és most sikeresen felvételiztem a PTE-ÁOK-ra. Az Áok-ra való beiratkozáson kívül van valami más teendőm?

ELőre is köszönöm a válaszokat



2015. júl. 31. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:

A passzív félév nem jelenti a hallgatói jogviszony teljes megszűntetését. Ezt külön kérvényezni kell írásban a TO-n. Én is oda jártam pont, ezért tudom. Kértem, hogy szüntessék meg a jogviszonyom, erről kaptam is hivatalos levelet, hogy megtették.


A másik karra való beiratkozás más lapra tartozik, azt az adott suli adott TO-ján ,és internetes rendszerében kell megcsinálni. Csak amikor ott meg kell adni, hogy jársz vagy jártál-e máshová, akkor meg kell adni azt a két félévet, amit már elhasználtál máshol.


Jah, és gratulálok! Nekem végül nem sikerült az orvosi, de megtaláltam az utam. De veled örülök, hogy neked összejött! :) Mindent bele! :)))

2015. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!