Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik kollégiumot ajánljátok...

Melyik kollégiumot ajánljátok a Pannon E. -en?

Figyelt kérdés
Most vagyok gólya és kaptam levelet a Harsányi szakkoliból erről tudtok vmit? Ill. melyiket ajánljátok? Köszi a segítséget :)

2015. aug. 1. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is most leszek gólya a PE-n, azt mondják, a Hotel Magister a legtisztább, legkulturáltabb kollégium, hotelként is működik. Viszont hátrány, hogy itt állítólag a közösségi élet egyenlő a nullával. Ha közösségi életre vágysz, általában a Központi Kollégiumot ajánlják.

A többiről nem tudok nyilatkozni, illetve erről a két koleszról is csak hallottam. Azért remélem tudtam segíteni! :)


Egyébként milyen szakra vettek fel? :)

2015. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Műszaki men. és Téged ? :)
2015. aug. 3. 14:53
 3/12 anonim ***** válasza:

Anglisztikára. :)


Gólyatáborban találkozunk! :D

(Persze, csak ha jössz. :) )

2015. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Harsányi koli szakkollégium, így ha olyan szakot tanulsz/olyan karon vagy, ami érintett ezzel a kolival, akkor kapsz egy levelet tőlük, mely egy egyfajta meghívónak is megfelel, hogy oda menj :)


Anglisztika, pacsi :D

2015. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem :) Te esetleg tagja voltál ? :) Igen megyek ! :))
2015. aug. 6. 13:13
 6/12 anonim válasza:

Nem voltam tagja, másik koliban voltam.

DE, akik ismerőseim ott vannak, mindenki meg van elégedve vele, mert akik oda bekerülnek, mindenki ismeri a másikat, ergo könnyebben kötsz barátságot, mely tartós marad :) és mivel egy szakról/karról vagytok, bőven tudtok egymásnak segíteni, ami egyetemed nagyon hasznos :)

2015. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én nem megyek gólyatáborba viszont, ha a központiba jelentkezel ott van a legjobb kopogtató tábor (szintén kimarad nekem) az általában jó azt mondják. Én max félévtől leszek kolis, de ez is kérdéses, ha tanulni akarsz mindenképpen magister vagy harsányi, esetleg várfok, ha bulizni , ismerkedni központi. Egyébként meg nem te választod magadnak, hanem oda is felvételt kell nyerned, asszem a pontszámaid alapján sorolnak be mint elsőévest, többek között ezért sem jelentkeztem... még a végén almádiban kötnék ki.
2015. aug. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem,köszi :D
2015. aug. 10. 08:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok?
2015. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
19
2015. aug. 10. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!