Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-VBK Biomérnökin van tétje...

BME-VBK Biomérnökin van tétje a szintfelmérőknek?

Figyelt kérdés
Matekról tudtam, de tegnap kaptam emailt, hogy kémiából is lesz, és picit félek tőle, mivel ugyan faktos voltam kémiából, de bioszból érettségiztem, és a kémiára nem fektettem nagy hangsúlyt sajnos. Elmélet meg a könnyebb számolások még úgy ahogy talán mennek(szervetlen kémiát leszámítva), de pl. egy kristályvizes feladatba már beletörne a bicskám biztosan.

2015. aug. 1. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyi a tétje, ha rosszul sikerül fel kell majd venned pár kiegészítő tantárgyat, ahol az alapokat átveszitek.

Javaslom a Kémszámtábor 2015-öt ott elmagyaráznak mindent és adnak pár hasznos tanácsot.

Ezen kívül még Az ötösöm lesz kémiából c. könyvből nézd meg legalább az első feladatokat. (persze ha van)

2015. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
semmi. jarsz felkeszito kurzusra pár hétig. enis biomernoknek megyek, mas varosban. készülök rá, de ha nem sikerül akkor mi van? én is biosz matekkal jottem, kémia fakttal. van aki 10.ota nem tanult kemiat.. majd behozzuk, csak szorgalom kell
2015. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!