Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen kollégiumban lakni?...

Milyen kollégiumban lakni? Valaki mesélne egy kicsit?

Figyelt kérdés
Idén el kell döntenünk hogy hova szeretnénk menni gimnáziumba.Én Pécsre szeretnék a Janus Pannoniusba csak ugy messze lakok Pécstől és kollégiumba kéne mennem.Ezzel eddig semmi bajom sincs,viszont a közös fürdő már nem olyan vonzó :D meg még nem igazán tudok semmit hogy milyen kollégistának lenni.Valaki kicsit mesélne? :D

2015. aug. 1. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
röviden: sz@&@ar
2015. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a középsulis koli annyira nem nagy szám, van egy nevelőd aki felel azért hogy meddig van pl kimenőd függ ez még a tanulmányi eredménytől is


ivás meg ilyenekért nagyon szoktak harapni

2015. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egyes válaszoló szívemből szólt.:D Én is kolis vagyok, hát, nagyon rossz. De komolyan.:D Egyetemen már nyilván jobb lehet, de ha újra középiskola előtt állnék, hát biztos, nem ezt választanám. És hidd el, a közös fürdő a legkevesebb probléma, legalábbis szerintem. Bár néha akadnak ott is finomságok..
2015. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért olyan rossz? :D
2015. aug. 2. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon rövid a póráz, miután a legtöbb ember még nem múlt el 18 éves...Ergo, a tanárok/nevelők a felelősek érted, és szigorúak a szabályok. Nálunk legalábbis ezért rossz, na meg nyilván még van egy-két dolog, de most azt itt nem akarom részletezni.:D
2015. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem ne rettenj el tőle!Minden kollégium más és más!Én hallottam már nagyon jó véleményeket is akik nagyon élvezik a kolit!Szerintem (Ha jól gondolom most vagy 8.-os,vagyis leszel)Menj el a suli nyílt napjára,Kérdezősködj,beszélgess a kolisokkal. Lehet ha nagyon messze laksz a sulitól akkor előző nap ott alszotok(akik mentek vagy csak te és mondjuk anyukád vagy nem tom)Velünk is így volt, hogy nyílt nap előtt ott aludtunk, de sztem ne menj barátok nélkül. Ők mindig jó ha ott vannak veled.:))
2015. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!