Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-BTK-ra vettek fel. Tudom...

ELTE-BTK-ra vettek fel. Tudom milyen tantárgyaim lesznek az első félévben, felvehetem már őket? Lehet belőle probléma?

Figyelt kérdés

2015. aug. 1. 23:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%
Na nem baj, majd egyetemen helyre raknak, nem lesz akkora pofád az első két hét után. :D
2015. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30%

Ha valaki IQ-ja nem a földet veri, megtalálom vele a normális stílust. Veled ellentétben.

De majd meglátjuk, legyen igazad.

2015. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%

Nyugi, meg fogod találni a hülyéket akikkel ellehetsz :(

sajnos a butaságod miatt viszont sajnállak. nagy menő lettél attól, hogy vannak egyetemista ismerőseid. most már mindent tudsz az egyetemekről, és hogy hogyan is működnek. zseniális teljesítmény! ja, hogy még nincs is hallgatói jogviszonyod? á, már akkor hatalmas egyetemista vagy! ;)

2015. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
67%

A többi válaszadónak: a btk-n már lehet felvenni tárgyakat, én is első éves vagyok amúgy, eddig 6-ot már fel is vettem és mivel a tárgyfelvétel utolsó napjáig bármit felvehetsz és leadhatsz ezért semmi problémád nem lehet belőle.


Olvasd el amúgy ezt, szerintem hasznos:

[link]

2015. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!