Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyakorló gyógyszertári asszisz...

Gyakorló gyógyszertári asszisztens?!

Figyelt kérdés

Májusban végeztem a Raoul Wallenbergben mint "gyakorló" gyógyszertári asszisztens. Kaptunk is bizonyítványt, de év közben bejelentették,hogy szeptembertől egy újabb félévet kell elvégeznünk. (a már teljesített 2 éven felül). Mondván,hogy kimaradt pár tantárgy, és hogy azt be kell hoznunk. Na már most. Ha egyszer kaptunk egy bizonyítványt, amiben fel van tüntetve a végzettségünk, vizsgajegy stb. Minek egy újabb fél év? Hozzáteszem,mi vagyunk az első olyan frissen végzett asszisztensek akiknek van egy újabb félévük. Sem az előttünk végzetteknek nem kellett plusz félévet végezniük, sem azoknak akik utánunk fognak végezni.

Valaki tudna nekem ebben segíteni? Mert az iskolám se tud semmit mondani.Esetleg aki érintett az ügyben, elmagyarázhatná.

Előre is köszönöm! :)


2015. aug. 2. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis melyik tantárgy maradt ki?
2015. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most ami így eszembe jut, az a gyógynövény és drogismeret. De mondtak még más tantárgyakat is
2015. aug. 2. 19:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy ez a bizonyítvány jelen esetben (még) nem ér semmit? :D
2015. aug. 2. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez bűzlik. Olyan nincs, hogy egy bizonyítvány nem ér semmit. Nem lehet, hogy fizetős és pénzt akarnak tőletek legombolni? Próbálkozz az Oktatási Hivatalban a kérdéseddel, bár épp most adták át a szakképzést a Gazdasági Minisztériumnak.
2015. aug. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neem. Nem lesz fizetős ez a fél év sem, mint ahogy a már letöltött 2 év sem volt az. Nagyon jó iskola, a miénkben van a legjobb laborfelszereltség. Jó hírü iskola. Én sem tudok róla rosszat mondani. De ez a felsővezetés hülyesége már megint. Mint ahogyan az is,hogy tavaly heti 2 napot kellett töltenünk kórházban gyakorlatként fél éven keresztül. (És ebbe még nincs benne a 1,5 hónap nyári gyakorlat egy általad kiválasztott kórházban.)Sebészet, belgyógyászat, gyerekosztály, traumatológia és még sorolhatnám.(mi voltunk a legelső évfolyam akik ilyenre mentek..) Egyszerüen rajtunk kísérleteznek :D Inkább lettünk volna gyógyszertárban, ahelyett,hogy elküldtek minket a kórházba ágytálat mosni. De elég furcsa,hogy akkor most ez amit kaptam, nem ér semmit jóformán?! Felesleges cécó és felhajtás ez a plusz fél év. És az a gáz,hogy a suliban sem tudnak SEMMIT mondani nekünk,hogy mi lesz az újabb tanévben. Miért nem volt úgy jó ahogy eddig. Húzzák itt az ember idejét, azért mert elcsesztek egy csomó időt azzal,hogy kórházi gyakorlatra járattak minket. Inkább akkor tanították volna meg azokat a tananyagokat amiket ebben a plusz fél évben akarnak lenyomni a torkunkon. Vicc ez az egész, amiket kitalálnak.
2015. aug. 3. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!