Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen okj képzésre menjek,...

Milyen okj képzésre menjek, ha igazából semmi nem érdekel olyan nagyon?

Figyelt kérdés

eü-s suliba járok, de nem szeretnék ezen a vonalon tovább tanulni, mert egyáltalán nem vonz.

néztem vendéglátó körben, pincér vagy turisztikai ügyintéző, de mondták, hogy itthon nem éri meg ezt tanulni.

informatikai rendszergazdát néztem, és igazából sosem tanultam infót és nem is értek hozzá

grafikust néztem, az sem éri meg


fotózni szeretek, az állatokat szeretem, nem szerete, ha sokan vannak körülöttem, matekból hülye vagyok, az angollal társalgási szinten vagyok, megértem nagyjából amit mondanak nekem és amit hallok is.



2015. aug. 3. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szakács,cukrász,pék?
2015. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

akkor bizony nagy bajban vagy, figyeld majd lesznek olyanok, akik az utcára is kiküldenének sepregetni a közmunkások közé, mert ezt leírtad

nos, ha ajánlhatok itthon versenyképes szakmákat a következőket tudnám:

plc programozó, cnc programozó néz körül ezekben a témákban olvass utána, nézd meg az álláshirdetéseket most mit kérnek egy frissen végzett szakmástól (tapasztalat, nyelvtudás , jogsi stb.) ha van ahol úgy is felvesznek, hogy mondjuk nincs benne akkora gyakorlatod (több év) abba érdemes belevágni, ja a legtöbb szakmában már számít az ismeretségi kör, anélkül nehéz elhelyezkedni, de mondom van olyan szakma , ahol két kézzel kapnak a frissen végzettek után is.

2015. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Logisztikai ügyintéző? CNC-vel az a baj, akárnelyik részével, hogy mire jól tudsz vele keresni, addig kezdőként sokat kell szenvedned, mert 0 tapasztalattal csak a egrosszabb helyekre vesznek fel 100-120-ért. Meg ott a 3 műszak, ami engem nagyon taszít.. Logisztikushoz kell az aangol, és nem rossz szakma.
2015. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!