Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elsőévesként a tárgyfelvétel...

Elsőévesként a tárgyfelvétel hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Néhány kérdésem lenne a BME-vel kapcsolatosan. Nem akarnám már rögtön az elején bombázni a felsőbb éveseket vagy éppen a mentor hallgatókat. Első évesként a tárgyfelvételt megcsinálják még nekem? Beléptem a Neptumba meg még olvastam, hátha valamit megtudok, de semmi újdonság.

2015. aug. 4. 14:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Másik kérdésem lemaradt. Hol találok esetleg minta órarendet előző évre vonatkozóan? Valami viszonyítást adna...
2015. aug. 4. 14:16
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mintaórarend nincs, csak mintatanterv. Ott megnézheted, hogy melyik félévben melyik tárgyakat lehet felvenned.

Én nem a BME-re járok, ezért sajnos többet nem tudok segíteni (nekünk az első félévben a felvették helyettünk a tárgyakat, már egy kész órarendet kaptunk).

2015. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!