Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Távolsági igazolás hol lehet...

Távolsági igazolás hol lehet kérni?

Figyelt kérdés
Nekem a volánnál nem adtak.

#2015 #szociális helyzetfelmérő #távolsági igazolás
2015. aug. 6. 01:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Vasútnál
2015. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A volánnál is adnak elvileg,csak annyira ostobák (tisztelet a kivételnek). Én is voltam már hasonló szituációban és az ott dolgozók 90%-ának fogalma sincs,hogy van ilyen. Sőt,az tetszett,mikor volt minden papírom (bérlet,diákigazolvány,lakcím,minden...),de meg akartak büntetni valamiért...mondtam,hogy rohadtul nem fog,mert mindenem megvan,amit csak el tud képzelni. Erre felkellett hívnia valakit,hogy most mi van.Azért akart,mert nem az iskolám és a lakhelyem között volt bérletem,mert elvileg csak úgy lehet,de ha van valami volános igazolásod,akkor nem feltételen csak közvetlen járaton lehet bérleted,mert ugye nekem konkrétan nincs is ilyen járat,csak buszom van győrbe és győrből pestre vonat,csak ezt nem tudta felfogni,hogy nincs a falum és budapest között buszjárat. Szóval kb 20 perc volt,mire felfogta....a távolsági igazolásnál is először elküldtek,hogy nincs,aztán felhívtam a volánt,hogy most mi a helyzet és ott meg azt mondták,hogy van ilyen.Szerintem te is hívd fel őket,mert 5-6 éve még biztos volt ilyen.
2015. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már a Máv-nál beszereztem, de a Volán-nál konkrétan hülyének néztek.
2015. aug. 11. 03:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!