Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az e-felvételi rendszerében...

Az e-felvételi rendszerében hová kell feltölteni a megfelelt rajzalkalmasságiról (BME) az igazolást?

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is ez volt a problémám, mert ugye nincs ilyen rubrika ott, így írtam a felvinek, ők azt mondták, hogy dolgoznak az ügyön, meg azt, hogy van egy új fül, ahová ezeket lehet tölteni, de ha nincs meg fel lehet tölteni bármely fül alá, ugyanis ők szétválogatják úgyis. Mivel én utána sem találtam feltöltöttem egy másik fül alá
2015. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fülnek nincs neve?
2015. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, hülyén írtam, ugye vannak a dokumentumoknál, amikor újat akarsz hozzáadni, akkor így le lehet nyitni, hogy milyen kategóriába akarod feltölteni a dokumentumot, na én ezt neveztem el fülnek, nem akartam érthetetlenül kifejezni magam, bocs
2015. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, idő nap előtt elküldtem, na ott nincs ilyen kategória
2015. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem írásban az Educatio Ügyfélszolgálatától, és ott meg ezt a választ küldték:


"A rajz alkalmassági vizsga eredményét a jelentkezőnek nem szükséges igazolnia, az eredményt a felsőoktatási intézmény fogja rögzíteni."


Nem ártana, ha ugyanazt a választ adnák telefonon és emailben is. Nem hiszem, hogy annyira egyedi lenne a felvételi rendszerében, hogy alkalmassági vizsga szükséges az adott karhoz.


Mindenesetre fel lett töltve az alkalmassági igazolás is.

2015. júl. 6. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!