Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó rajztudással hová menjek...

Jó rajztudással hová menjek egyetemre?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta rajzolok és mai napig nagyon sok időt töltök ezzel, szóval elég jól megy és nyilván szeretem is csinálni. Valamilyen rajzolással, művészettel kapcsolatos munkát szeretnék majd felnőtt koromban végezni, csak nem tudom, hogy milyen olyan munka van ilyen területen, amiben azért el is tudnék helyezkedni valamint hogy milyen egyetemet válasszak ehhez.


A válaszokat előre is köszi :)


17/L


2015. aug. 6. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha művészet akkor ezek vannak hazánkban:

mome

mke

kaposvár

pte

2015. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nyf-en is van képi ábrázolás. Nem tudom ez mennyire érint.
2015. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Építészmérnök.
2015. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
A kérdés nem az volt, hogy hova kell jó rajztudás, hanem, hogy hol tud ezzel foglalkozni, kedves utolsó, aki az építészmérnökit javasoltad :) A mérnöki pálya távol áll a művészettől.
2015. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Munkaszinten


Illusztráció, Concept Art, Tetoválás. Ezek jöhetnek szóba amikből meg lehet élni. Első kettő szigorúan külföldi megrendelők által lehet működőképes.


Ha tudsz autodidakta módon tanulni vagy rajztanártól, lehet jobban járnál. :) Angolul ezer minden fent van, nem tudom hol laksz de Bp-n tuti van egy-két nagyon jó magántanár.

2015. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4


A kérdésből nem derült ki, hogy a rajzolás és a művészet között "és" vagy "vagy" kapcsolat van, így megállja a helyét az építészmérnök is.

De amúgyis, az építész nem hardcore mérnök szak, valamilyen szinten művészet is.

2015. aug. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
pl. tervezőgrafika, formatervező, stb.
2015. aug. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!