Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érezzem magamat amiatt rosszul...

Érezzem magamat amiatt rosszul, mert nem megyek továbbtanulni egyetemre?

Figyelt kérdés

Többen is kiírják közösségi oldalra, hogy hova vették fel egyetemre. (Olyanok is, akikről nem gondoltam volna) Nem érzem, hogy az én világom lenne az, én OKJ-t végzek jelenleg, emellett még akarok mást is szerezni. Mégis, kicsi irigykedés tobzódik bennem, vagy nem tudom milyen érzés. Mintha ezzel kisebb lennék.

Ez így van, vagy csak én etetem magam hülyeséggel?


2015. júl. 29. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem mindenkinek való az egyetem. Nem kötelező oda menni, és nem szégyen, ha más irányba szeretnél menni.
2015. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy felveszik őket, még nem jelent semmit.
2015. júl. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
sokuk ki fog hullani
2015. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, senki nem vágta a fejedhez, hogy miért nem, te érzed azt, hogy irigy vagy. A kérdés így értelmetlen... de ha irigy vagy, tessék, ott a lehetőség, csináld.
2015. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Inkább örülj, hogy nem futsz felesleges köröket. Az élet nem csak az egyetemről szól. Neked lesznek más élményeid helyette, én emiatt nem érezném magamat rosszul. Azt tanuld, ami érdekel, legyél benne jó és élvezd az életet.
2015. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!