Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén vettek fel egyetemre. Az...

Idén vettek fel egyetemre. Az órákat ugye csak a beíratkozás után kell felvenni ugye? Lehet buta kérdés de most leszek gólya és nem igen tudom hogy mennek ezek a dolgok.

Figyelt kérdés
Kérlek szépen normáliasn válaszoljatok. :(

2015. aug. 8. 01:18
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Miért lenne buta? Sokan döngetik itt a mellüket, de pont ilyen bizonytalanok és tanácstalanok voltak, nyugi.


Függ attól, melyik iskola. Van, ahol elsőéveseknek a To megoldja. Van, ahol ráér beiratkozás után, mert még tart a tárgyfelvételi időszak, van, ahol akkor már csak versenyjelentkezés van.

A suli honlapján biztosan fent vannak az időpontok, mikor van tfelvétel. Ha beiratkozás előtt is engedi a rendszer, vedd csak fel. Nekem a neptun engedte tavaly, ês milyen jó, hogy nem vártam meg a beiratkozást, mert egy szemináriumból egy normális időpont volt, felvettem azt, míg a többiek a gólyatáborban voltak :)

Ha van kérdésed, privi, ha lehet :)

2015. aug. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Biztos kaptál levelet/e-mailt az intézménytöl. Abba benne van minden infó. Légy kicsit önállóbb.
2015. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Hát, kedves Második, a levélről tudnék mesélni. Nekünk pl nem küldtek, csak két e-mailt, egyet a HÖK a gólyatáborról, egyet meg a to, linkekkel... ebben még arról is szó van, mi lesz, ha lesz diplománk, hogy segítik az elhelyezkedést; hol tudok kajakozni, ha akarok; mennyibe kerül a fénymásolás a könyvtárban...

Ehelyett küldhettek volna egy normális honlaptérképet :) Mert hiába vagyok önálló, ha ott a tavalyi év beosztása van fent... többek között.

2015. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
#3 Megoldás: Google; Facebook. Senki nem fog szólni nektek semmiért (határidők, ösztöndíjak stb).
2015. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Most mondom, hogy a tavalyi határidők vannak fent...
2015. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
#3 Corvinus?
2015. aug. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
#5 Sanszos rossz helyen keresed. Ezeket az időpontokat már jó pár hónapra előre kihirdetik.
2015. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Egyeteme válogatja. Eltén augusztus közepén már versenyjelentkezés volt, de sokan csak a gólyatáborban szembesültek ezzel. De erről értesítettek a felvételi levélben, emailben is és a kar honlapján is pirossal ki volt írva.
2015. aug. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Minden kiderult kozben! Koszonom szepen! :)
2015. aug. 9. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!