Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvennének ebbe az iskolába?

Bulibáró. kérdése:

Felvennének ebbe az iskolába?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy nagyon fontos kérdésem lenne. Az a helyzet, hogy nagyon elszúrtam a 7. Osztályos év végi bizonyitványomat, 4 kettesem lett. A nagyatádi Ady Endre gimnázium és szakközépiskolába szeretnék menni, természetesen a szakközépiskola részre. Testnevelésből világ életemben dicséretes 5-ös voltam, sportoló vagyok, és az általam kijelölt iskolában van sport tagozat. Értelmes gyerek vagyok, csak sajnos sosem fordítottam a tanulásra elég időt. Lenne esélyem az általam kijelölt iskolában akármilyen (tehát Mindegy milyen) szakra bekerülni, ha minden erőmet a tanulásba fektetném 8.-ban? Tudom, hogy hülye voltam, amiért nem tanultam, de elszántam most magam. Nagyon díjaznám az értelmes emberek válaszait, most minden segítene. Üdv: egy nagyon aggódó és reménykedő 14 éves fiú.

2015. aug. 11. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
Amíg Bulibárónak hívnak, addig nem.
2015. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Persze :) A sportosztályba nem kell sok pont, abban sem vagyok benne biztos, hogy ez az iskola kér központi felvételit.
2015. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) 2. Nagyon reménykedek benne :D 1. Válaszoló, szerintem lényegtelen minden szempontból a nevem, baráti társaságban így hívnak, ezért ezt a nevet választottam, de nagyon örülök hogy a nevem kiszúrtad egyből de, értelmes választ nem tudtál adni! Pacsi.
2015. aug. 11. 21:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Sok sok hónap után felnéztem ide és rátaláltam erre az általam feltett kérdésre, amit még a nagy pánikolásom közepette tettem ki. Tanárok, mindenki azt mondta, hogy nem fognak felvenni, de erre az évre összeszedtem magam, és boldogan kijelentem, hogy felvettek! :)
2016. márc. 25. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!