Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg megéri projektfüzetet...

Tényleg megéri projektfüzetet használni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan írják, hogy az milyen jó, takarékos, stb. De arról senki nem szól, hogy így "felesleges" füzeteket is kell vinni. Ennek ellenére, megéri? (végzős leszek)

2015. aug. 14. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi az a projektfüzet? Amelyikből kitéped a lapokat és lefűzöd tárgyanként?


Én ilyet használtam a középiskolában és az egyetemen is. Nem kellett többet cipekedni, mindig volt egy vonalas és egy kockás füzetem, plusz a lefűzős dossziék. A lapokból mindig az utolsó témazáró (egyetemen zh) utániakat vittem. Az egyetemen már sima fénymásolópapírt használtam, amire otthon rányomtattam a margót és sorvezető pontokat (négyzetrács rácspontjait, nagyon halványan, kb. 8 mm-es élhosszúsággal).


Előny:

- szabadon rendezgethetem a lapokat

- egy tárgynál használhatok vegyesen vonalas, kockás és sima lapokat

- házit beadni egyszerű, nem kell az egész füzetet

- könnyű fénymásolni, szkennelni, fényképezni, ha valaki hiányzott

- a fénymásolópapír olcsó


Hátrányok:

- nagy fegyelmet igényel, minden lapra rá kell írni a dátumot, tárgyat, különben belefulladsz

- nem minden tanárnak tetszik

- nehezebb a füzetvezetés (legalábbis olyan tárgynál, amit amúgy is nehezen tudok követni)

2015. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ilyesmire gondoltam: [link] szóval egy nagy füzet, amiben vannak elválasztók
2015. aug. 14. 14:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem, azzal nincs tapasztalatom, csak a kitépős-lefűzős megoldással.
2015. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!