Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz az, hogy a Debreceni...

Igaz az, hogy a Debreceni Református Koliba nincsen wifi? És hogy nem szabad mobilokat bevinni vagy laptopot?

Figyelt kérdés
Olvasgattam a szabályzatot meg a gyakorin is pár választ és azt írják ,hogy nincs wifi meg nem szabad elektronikus cuccokat használni.A szabályzatot 2010 ben tették ki,én pedig reméltem azóta változott vagy enyhült.Köszönöm a válaszokat.:)

2015. aug. 17. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Wifi valóban nincs. Azt nem tudom hogy a rendes tanév közbeni időszakban a diákok vihetnek-e be, mivel én nyári képzésen voltam ott 2,5 hétre, arra lehetett.
2015. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jajj elnéztem, bocsánat, ne vedd figyelembe az előző választ :D
2015. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem enyhült, ezek megrekedtek a középkorban, addig menekülj amíg van lehetőséged.
2015. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Van wifi a koliban és vihetsz be telefont is, de ezek a legkisebb problémák...
2015. szept. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az új, felújított épületben nincs wifi, tanári wifi van csak, de az se nagy hatótávú, annak viszont a jelszavát nagyon őrzik és folyton változtatják. Utcai free wifik persze nem érnek el a suliba....

Üdv a kőkorszakban!

2015. szept. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben a "Debreceni Református Koli" alatt a DRKG fiúinternátusát(mai értelemben vett koli) értetted és nem az egész komplex intézményrendszert akkor ezt tudom válaszolni. Bevinni beviheted, de 21:30 után(de előtte is ha meglát) ha éppen a másnapi kiselőadásodat is csinálnád mondjuk, a "nevelő" elintézi azzal, hogy "Játékot abbahagyni, elveszem!, amennyiben 11. alatti osztályba jársz nincs apelláta, ha meg felsőbb éves, leginkább végzős vagy akkor akár hajnal kettőig mehet a film a legtöbb "nevelőnél". Röhej de évfolyam alapján sorolnak be mindenbe, 9.ben ne is várj emberi méltóságodhoz minimálisan is illő elbánást. Az iskola meg magához képest is visszafele halad, volt büféje, ezt megszüntették mert imaterem lett a helyén, ígérgettek, de nem lett új helye, mikor én a lerobbant régi épületben kezdtem volt egy harmatgyenge wifi, kínkeservesen lehetett valamit kezdeni vele, egy wiki oldalt 5 perc alatt behozott. Ez volt az iskola legmodernebb felszerelése a pár digitális tábla mellett amit nem tudtak használni a tanarak jórészt, meg a vhs kazettát sem sokszor.. Az régi-új, "modern" 900 millióból felújított(értsd: összerámolt, trehányan elbarmolt)épületben egyik sem volt októberre kértek türelmet hozzá, egy év után végül a szülőktől pénzt kértek hogy a gyerekeiknek büfé induljon, ahol vásárolhatnak a gyerekeik. Egy picit abszurd, nem? Wifi az van/volt a koliban, dehát túl sokan tudták az éjjel-nappali kódot így nem lehetett egy pár órás keretbe szorítani az internetezést, megváltozott emiatt a jelszó, csak már azt nem árulták el, így sehogy sem lehet már használni ideiglenesen. Csak így ne maradjon aztán, mint egypár dolog még...
2015. szept. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a büfének még most is csak a helye van meg, bár azt már muszáj lesz megnyitni, mert a szülők nyomták belé a pénzt.. A wifinek majd külön perselypénz gyűjtés lesz szerintem.
2015. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

2015 decemberi állapotok:

- büfé felépítve (másfél tanév késéssel, szülői pénzből)

- wifi nincs és nem mondogatják, hogy lesz


A büféről annyit, hogy az egész kisrefi is oda jár, tehát kb egy pohár narancsléhez az egész nagyszünet elmegy, mire kivárod a sort..

2015. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!