Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Samsung Smart Tv-n a jelszóval...

Samsung Smart Tv-n a jelszóval védett wifi jelszavát hogy lehet bevinni?

Figyelt kérdés

Van egy TP-Link routerem, az én gépem a Wan portba csatlakozik, a lányom a szomszéd szobából wifin keresztül internetezik. Mivel 10 emeletes panel lakásban lakom, jelszóval levédtem a wifi-t. Azóta a lányomnak vettem egy Samsung Smart Tv-t, hozzá egy USB-s wifi vevőt, azon keresztül csatlakozik az internethez. Viszont a jelszót el kellett távolítanom, mert a Tv másképp nem csatlakozott az internethez.

Ma észrevettem, hogy egy Huawei készülék - valószínűleg tablet - is rá van csatlakozva a wifimre, ezért újból levédtem jelszóval.

A lányom most nincs itthon, úgyhogy csak az én gépem és az ismeretlen Huawei volt csatlakozva: [link]

Az a kérdésem, hogy miként oldható meg, hogy a Tv csatlakozni tudjon a jelszóval védett wifihez. Mert ha megint eltávolítom a jelszót, ez a Huawei továbbra is az én internetemet fogja használni.


2014. ápr. 14. 19:45
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Ez valószínűleg egy másik modell kézikönyve, de hasonló lehet a módszer:

[link]


-wifi beállítása 200. oldal

-TV szoftverének frissítése (hátha javítottak valamit) 321. oldal

2014. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, közben megoldódott.

Amikor megvettem a Tv-t, a wifiről le kellett vennem a jelszót, mert másképp nem csatlakozott az internethez.

Ma amikor hazajöttem, a lányom megkérdezte, hogy lejelszavaztam a wifit? Mondtam, hogy igen, de a Gyakori kérdéseken feltettem a kérdést, hogy a jelszót hogy kell bevinni, mire a lányom azt mondta, hogy bekapcsoláskor kérte a jelszót. Mármint a Tv. De a beírásra majd csak estére kerül sor, mert a lányom sürgősen elment itthonról.

Az viszont rejtély, hogy ha most kérte a jelszót, akkor amikor megvettem a Tv-t, akkor miért nem kérte, pedig igen sokáig kísérletezgettünk vele és végül csak a jelszó eltávolítása segített.

Hát kíváncsi vagyok, hogy ha hazajön a lányom, kérni fogja-e a jelszót (én nem babrálok az ő Tv-jéhez).

2014. ápr. 15. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!