Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hová érdemesebb menni Debrecen...

Hová érdemesebb menni Debrecen Kossuth vagy Tóth Árpád Gimnázium?

Figyelt kérdés
Éppen 8.-ba készülő 14L

2015. aug. 17. 18:07
1 2
 1/12 bernatd2012 válasza:

Szia! Én is nyolcadikos leszek és a TÁG magyar-töri szakára készülök.

Attól függ hogy hová érdemes menned hogy milyen szakot választottál/miben vagy erősebb.

Előre is sok sikert!

Dóri

2015. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
TÁG :)
2015. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
TÁG *-* Milyen tagozat érdekel? :)
2015. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én is a TÁG-ba készülök:D magyar-töri szakra..

Vagy esetleg a Kossuthba jogi-kommunikációsra ;)

Lehet, hogy osztálytársak leszünk? :D

Ha gondolod írj priviben és beszélgethetünk:)

14/f

2015. aug. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Sziasztok! :)

Gondoltam, segítene egy vélemény. :)

Én a Tóth Árpád humán szakán (magyar-töri-nyelvi előkészítő) tanulok immár második éve (9/f, első évben 9ny/f), amit életem legjobb döntésének tekintek. Csak ajánlani tudom mindenkinek, a tanárok 95%-a remek, a fejlődést elősegítik, nem hátráltatják.

Amire nagyon rá kell hajtani, az a nyelv. Én angolt és spanyolt tanulok, utóbbi biztos siker. :)

Bármi kérdésetek van, bátran írjatok, szívesen segítek. :)

16L. :)

2015. szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szakon gondolkodsz. A TÁG kicsit reálosabb, a Kossuth pedig inkább humán. Véleményt egyikről se tudok mondani, mivel én Adys vagyok (imádom) és az egyik barátnőm jár csak a TÁGba szóval azokat tudom mondani amiket tőle hallok..ő AJTPS de eléggé lenézik őt a többiek e miatt..hát nem tudom.
2015. nov. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
utálom a tágot, a kossuth jobb választás.
2015. nov. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Ma voltam nyílt napon a TÁG-ban, hát nem jött be, sztem nem fogom beírni, nem tetszik a suli..

Tegnap a Kossuthba voltam az jó.

2015. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Én is voltam a Kossuthban és a TÁG-ban is :)

Nekem a TÁG szimpatikusabb.. Persze ez saját vélemény

2015. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

a kossuthot nem érdemes nyílt nap alapján megítélni, mert az gyakorlatilag csak egy kirakat, mert azért nem ,olyan mint egy átlag tanítási nap, csak többen vannak a suliban. tehát én nem ajánlom, hogy csak nyílt nap alapján döntsél.

én biztos elfogult vagyok, de szerintem a tág jobb, vagy legalábbis családiasabb a légkör. most készen van már az uszoda. közelebb van a nagyállomáshoz, meg szerintem a belvároshoz is. én már harmadik éve járok ide és minden teljesen rendben van. tőlünk nem morzsolódott le senki, viszont van olyan aki az adyból (mert szerinte az inkább buli volt mint tanulás), van olyan aki a kossuthból (kiközösítették onnan) jött át, és mindkettejük szerint jobb a tág

2016. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!