Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szegedi Tudományegyetemre...

A Szegedi Tudományegyetemre kerültem be Gazdaság informatikus szakra és lenne pár kérdésem a kurzus feltvétellel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
melyik szabad kurzusokat ajánljátok? Kik a jobb oktatok akikhez érdemes menni és hogy hány darab ilyen (szabadon választható) kurzust kellene felvennem körülbelül? (elvileg 28 kredited adnak a kötelező tantárgyak)

2015. aug. 17. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok se gazdinfós, se SZTE-s, de azt mondanám, első félévben, gólyaként még ne nagyon vegyél fel szabadon választhatókat, fölösleges. A 28 kredit tökéletesen elég egy félévre (ahogy áll most a dolog, két félév alatt 36 kredit lesz a teljesítendő minimum), és különben is, az első félévben inkább ne terheld még magad szabadon választhatókkal. Szokd az egyetemet, csináld meg az alapozótárgyaidat, a szabválok ráérnek később is :)
2015. aug. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kromosome ***** válasza:
Jól mondja az előttem válaszoló, első félévben még szerintem sem érdemes szabvállokkal terhelned magad, a gimi után a kötelezően teljesítendő tárgyak is bőségesen elegek, hogy kicsit hozzászokj az egyetemi ritmushoz! :) Én ugyan felvettem első félévben egy SZV-t, de csak azért, mert különösképpen érdekelt (A mindennapok kémiája), és bevallom nem is bántam meg, nagyon érdekes kurzus volt.
2015. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!