Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lenne egy pár kérdésem,...

Lenne egy pár kérdésem, érettségi utáni 2 éves szakképzéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Átlagosan hány tanóra van egy nap?

Hol nézhetem meg hogy felvettek e, az iskola honlapján nem találok ilyet, csak a kilencedikes tanulókét. A suliban amikor jelentkeztem azt mondták felvettek. Azóta nem találtam semmi információt, azért jólenne tudni ki az osztályfőnök. Könyvekkel kapcsolatban, milyenek kellenek.., hova kell menni első nap.

Többet kell tanulni, mint a 4 év alatt?


2015. aug. 18. 02:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezek elég szubjektív kérdések, először is milyen szak? A szakmának van egy kiírása, azon rajta van,hogy összesen hány elméleti és gyakorlati órából áll.

Amiről én tudok, annál 8-15-ig bent vagy egész nap.

A felvétel kapcsán, ha van ég hely, akkor természetesen felvesznek, de fel is hívhatnád őket, hogy most mibe is maradtatok...

Szerintem nem kell annyit tanulnod, de ez megint attól függ, hogy mennyire van tehetséged az adott szakhoz.

2015. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!