Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ÉRETTSÉGI kérdés! Ezek közül...

ÉRETTSÉGI kérdés! Ezek közül melyiket a legkönnyebb elvégezni emelten?

Figyelt kérdés
Történelem az egyik, mindigis szerettem, és ezek közül választhatok még: Német, informatika, matematika.

2015. aug. 19. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az infot lenne, mivel tudok programozni.

A némethez elvileg középfok körüli nyelvtudás kell.

A matek sem nehéz, ha olyan agyad van.

Egyébként meg a töri érettségivel semmit sem tudsz kezdeni, konkrétan ha nem jogász vagy történész leszel, kitörölheted vele a hátsódat.

2015. aug. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom sajnos, de két emelt a követelmény, ezek között a történelem tűnt a legegyszerűbbnek, szeretem is, bár nem olyan szakra szeretnék menni.


Én nem tudok programozni, de mennyire nehéz egy emelt infó? Matek nem az erősségem, de akkor ráedzek, van egy évem, vagy a németet kéne erősítenem...szeretem, de csak egy erős alapfokom van csak, úgy érzem.

2015. aug. 19. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát az info az könnyű, ha tudsz fájlból olvasni, fájlba írni, ismered a tömböket, ciklusokat, elágazásokat, tudsz a képernyőre iratni, képernyőről olvasni, akkor kb. megvan a maximum pontszámod.
2015. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én inkább a nyelvet ajánlom; matematika nagyon nehéz; az informatikához az is kell, hogy az ember szeresse is azt a világot; a nyelv megtanulható autodidakta módon is, ezért is egyszerűbb


de mindenkinek máshogy megy ez; rám például az idegen nyelvek úgy ragadnak, mint hülye gyerekre a kosz, de el tudom képzelni, hogy valakinek meg pont a nyelvek okoznak nehézséget..

2015. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ezek közül a németet ajánlanám. Szerintem egy év alatt bőven fel lehet készülni rá.
2015. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nono, kezdjük ott, hogy hova felvételizel! Mert pl. orvosira, vagy mérnökire hiába teszed le az emelt szintű érettségit történelemből, az nem fog számítani.
2015. aug. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!