Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elvileg 2 féléven keresztül...

Elvileg 2 féléven keresztül kötelező a tesi egyetemen, ekkor ingyenes is. Mi van akkor, ha valaki nem csak 1 kurzust vesz fel egy félévben? Egyikért se kell fizetni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 22. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Hova jársz egyébként?

Ez elég változó lehet, nálunk voltak ingyenes és fizetős kurzusok is, és ugyanúgy 2-t kellett kötelezően teljesíteni. Nem attól függött, hogy fizetni kell-e, hogy hányat vettem fel, hanem a sportágtól.

Szóval szerintem ezt az intézményed megfelelő helyein kell megkérdezned, az a biztos információ.

2015. aug. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SZTE:


pl.

ha 1. félévben felveszel focit, aztán a 2. félévben is focit vagy akár mást, nem kell fizetni


ha 1. félévben felveszel focit és kosarat vagy mást, akkor az egyikért fizetni kell


egy félévben csak az egyik ingyenes

2015. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Két kurzust kell elvégezni. Ha ingyenes képzésre jársz, akkor ingyenes.

Általános testnevelés helyett rendszerint sportokat kínálnak fel, tehát járhatsz például kosárlabdára vagy focira.

2015. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szte és úgy gondoltam ahogy 2es írta,hogy pl focit kosarat egyszerre
2015. aug. 22. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!