Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen matekot kötelező...

Egyetemen matekot kötelező tanulni?

Figyelt kérdés
A Debreceni Egyetemben lehet, h gazdaságtudományi karra szeretnék menni, csak még nem tudom meik szakra, és a matek az fontos ? Kötelező felvenni ?

2014. dec. 4. 15:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
El tudsz képzelni egy gazdasági szakot matek nélkül?
2014. dec. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy kötelező.
2014. dec. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
nem kötelező, semmi se kötelező, de ha nem végzed el, akkor nem lesz diplomád, ennyi az egész
2014. dec. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz matekot tanulni, keress olyan szakot ahol nincs. A gazdaságiakon viszont lesz, esetleg kis főiskolákon gyenge matekkal is áttolnak, de annak meg nincs értelme.
2014. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

FUCK.:(


És nehéz ?

2014. dec. 4. 20:28
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Hogy megy a középiskolában? Szorgalmas vagy?
2014. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Kínszenvedősen.:(

Általánosban mindig 2-es voltam, de most gimiben sem sokkal jobb a helyzet.

9. első félévében majdnem megbuktam belőle (volt vagy 5 egyesem, de szerencsére kitudtam izzadni a jobb jegyet) ,viszont 10-ben már 3-as voltam, és asszem 11-ik első félévében is. Most végzős évben jelenleg van 2 db 2-em, meg 1-es tz-m.:/ Meg ma is írtunk a kockából, hasábból, és az is tuti, h 1-es lesz.:S Az a baj, h tavalyi évben, idén is dolgozatoknál legtöbbször leblokkolok már az elején, meg végig izgulok, és nem tudok rendesen gondolkodni, koncentrálni. Meg párszor puskázással lett meg a 2-3-as dogák.:/ Szval gyűlölöm.

Többi tantárgyból 4-5-s vagyok (biszból 3-as csak). Vagyis nagyon szorgalmasan szoktam tanulni.

2014. dec. 4. 22:11
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Gazdasági szak konkrétan matek szak.... nem akarok túlozni,de nagyon arról IS szól. Ha a gimis matek alig megy,akkor nem biztos,hogy jó döntés.
2014. dec. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Gtk-n egy vicc a matek.Kivétel pszk.
2014. dec. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

# 9/9 Időpont ma 13:34


Az lehet, de ha a középiskolás (~minusz végtelen szintű) matek nem megy neki, akkor a GTK-s se fog, mert az legalább a 0 szintet megközelíti :-)

2014. dec. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!