Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen eredményekkel vennének...

Milyen eredményekkel vennének fel SZTE mérnökinformtika szakra?

Figyelt kérdés

Körülbelül érettségin milyen eredményt kellene elérnem, az utolsó 2 évben milyen eredményeket kell elérnem ahhoz, hogy felvegyenek?

Érdemes lenne angol nyelvizsgát letenni a több pont érdekében (jelenleg németes vagyok)

Illetve miből kellene emeltet tennem.. :)

Jelenleg 10-es vagyok, matek 4 info 5 programozas 4 hálózati 5


2015. aug. 22. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
A felvi.hu honlapot ajánlom, barátkozz vele, ott mindent megtalálsz.
2015. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szintén SZTE TTIK, csak másik szak. 280 pont kellett oda tavaly, szerintem sose lesz ennél sokkal több.. elég egy minimális érettségi hozzá, a jegyeid alapján ez abszolút teljesíthető, azonban!!! elég kemény a szak, sok matek fizika meg info kell oda, de ha fogékony vagy, ott is el tudod sajátítani. nem feltétlen kell az angol nyelvvizsga, de ha meg akarod dobni kicsit a pontjaidat, akkor hajrá :)

hozzánk anno 240 pont kellett, nekem 380 körül volt végül, volt 2 nyelvvizsgám, 3-4-5 év végi jegyeim, meg olyan 4-5-ös érettségijeim + egy emelt 4-es érettségi. és ránk is ez jellemző, ahogy a te szakodat írtam :)

2015. aug. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!