Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek, ha még mindig nem...

Mit tegyek, ha még mindig nem tudom, hogy kaptam-e kollégiumi helyet (SE-ETK)? (többi lent)

Figyelt kérdés
SE-ETK-n kezdek,és szeptember 1-től Pesten kell lenni (beiratkozás,regisztrációs hét),de a koleszről semmi hír. Írtam az illetékes hölgynek,belinkelte az oldalt ahol kéne lennie de nem küldtek semmi tájékoztatást :( Pedig elvileg aug.25-ig ki kéne derülnie...Holnap még felhívom,mert a baj hogy szerdán megyek egy szobát megnézni amit ki is vennék,de az értelemszerűen jóval drágább lenne,ami azért egyáltalán nem mindegy... Na meg így alig ismernék valakit az egyetemről kb.

2015. aug. 24. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Szegeddel vagyok ugyanígy, már két napja nekifeküdtem a telefonnak és rendületlenül hívogatom az illetékest. De csak ezt tudom javasolni, hogy telefonálj. És ha kell szánd rá a mai napot amíg fel nem veszi valaki és nem segít ezügyben!
2015. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én SE-ÁOK-s vagyok, és még mindig semmi infó a koleszról pedig már 26. van :( Nektek érkezett már valami?
2015. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!