Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki az aki Mezőtúron tanult a...

Ki az aki Mezőtúron tanult a Szegedi Kis akárki suliban?

Figyelt kérdés
Amint betöltöm a 18 évet, or-piercingem lesz. A Szegedi Kis akárki suliba fogok járni, és ha jól számoltam, akkor az ott töltött ut'só évemben piercing fog ékesíteni. Hogy állnak ott a tanárok az ilyesmihez?

#piercing #iskola #Mezőtúr #Szegedi Kis akárki
2015. aug. 25. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt se tudod mi az iskola neve ahol tanulni fogsz? :D Szeretnék szívből gratulálni! :D Kell is ilyen IQ-hoz a piercing..... :D
2015. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még addig az is lehet, hogy meggondolod magad...
2015. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem leszek sokáig az országban, meg ez egy borzasztó iskola. Japánba megyek, és intelligens ember vagyok. Otaku, cosplayer. A piercing is csak ékszer. Olyan, mint a fülbevaló, csak máshol. Jó tanuló vagyok. Szinte minden tantárgyból 4-es. :) Köszönöm a kedves válaszokat.

Van esetleg olyan, aki a kérdéseme válaszolna? :) Köszönöm! :D

2015. aug. 25. 18:16
 4/4 anonim válasza:

Ne haragudj kedves kérdező, de szerinted egy református iskolában eltűrik az ilyen viselkedést és stílust amit lenyomsz? :D Mert kétlem. És nem tudom hogy tervezel Japánba kimenni, de ahhoz minimum el kéne menned az ELTE-re Japán+ valamilyen szakra hogy kijuss oda, és ahhoz nem elég hogy négyes éppen meg legyél minden tantárgyból :) (most 402 pont volt a felvételi-ponthatár)


Én is volt anime rajongó vagyok, és tudom hogy ez nem úgy megy ahogy te azt elképzeled 16 éves fejjel :D Hát sok sikert hozzá :) Kelleni fog.

2016. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!