Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esélyem van egy erős...

Mennyi esélyem van egy erős középiskolába kerülni?

Figyelt kérdés
most megyek 8.-ba eddig minden évben mindenből 5ös lettem, házi mindig van de az ilyenekre hogy szótagolás, földrajzi nevek helyesírása már nem emlékszem.. sok versenyen voltam legtöbben 1. 3-ban benne voltam. miből kell felvételizni? matek magyar idegen nyelv?

2015. aug. 25. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Kozponti irasbeli felveteli van matekbol es magyarbol,altalaban minden gimnaziumba kotelezo.Ezenkivul,ha tagozatra jelentkezel,akkor az adott tantargybol kell szobelizni.:)
2015. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb iskolában amik számítanak: jegyek átlaga, írásbeli pontszáma, szóbeli + ha egyházi akkor esetleg plébános ajánlása, vagy amit kérnek...

De ezeket szeptembertől minden nap fogod hallani a tanároktól, ez lesz a fegyverük. :)


Ha amiket leírtál igaz, akkor nincsen kétségem, hogy oda fogsz jutni, ahova szeretnél. Az idegen nyelv főként akkor számít ha kétnyelvűbe mész. És ha oda teszed magad az idei év első felében, illetve amíg van a szóbeli, minden rendben lesz.


Sok sikert. :)

2015. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok bíztatást :)
2015. aug. 26. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!