Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mentesítési kérelmet szeretnék...

Mentesítési kérelmet szeretnék leadni, de nem dolgozni akarok itthon, hanem folytatni az iskolát, viszont sehol sem találtam erre vonatkozó szabályt?

Figyelt kérdés

A levélben csak az áll, hogy ha szültem vagy dolgozom vagy elvesztettem a munkaképességemet akkor élhetek ezzel a kérelemmel. Viszont én szeretnék továbbra is iskolába járni, de ilyen opció nincs. Esetleg írjam be az egyébhez, hogy én folytatnám tanulmányaimat az alábbi iskolában és csatoljak hozzá egy igazolást, hogy oda járok?


Egy rosszul sikerült államilag támogatott év utáni költségek kifizetésének elhúzása lenne a célom, amég be nem fejezem az iskolát.



2015. aug. 26. 10:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!