Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha online (Modulo-n) beiratkoz...

Ha online (Modulo-n) beiratkoztam az egyetemre akkor is el kell menni személyes beiratkozásra? PTE-Műszaki kar

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

nem írtak a levélben olyat hogy pl a nyelvvizsgáidat be kell mutatnod és fénymásolatot is vinni róla? nekünk annó főleg ezek miatt kellett

facebookos gólyacsoportban kérdezősködj egyébként nyugodtan

2015. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A papiron rajta van hogy kellenek de azt ugye felvetelikor mar megkaptak.

Golya csoport meg nincs, vagy lehet hogy van csak senki se szolt..


Na mindegy mindenkepp el akartam menni csak nem tudtam hogy elotte neten is be kell-e iratkozni.

2015. aug. 26. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:

az egyetemen is rengeteg dologról nem fognak külön szólni, neked kell utánajárnod, keresned, kutatnod

biztosan van fb csoportotok


a személyes a hivatalos beiratkozás egyébként, és ha írták hogy menni kell, és vinni a papírokat, akkor vinni kell, így fogod tudni elkezdeni az egyetemet

az egyetemednek a valóban beiratkozók adatai és papírjai kellenek, nem tartja nyilván az egész országét

2015. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kell személyes beiratkozás, akkor írod alá a papírokat, amit jelenleg nem helyettesít semmilyen elektronikus forma.
2015. aug. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!