Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemváltás/átjelentkezés?

Egyetemváltás/átjelentkezés?

Figyelt kérdés
Egy olyan kérdésem volna, hogy nem vettek fel orvosira, ezért pótfelvételiben kellett gondolkoznom, és az építőmérnök szak nagyon megtetszett a BME-n. És alapon a pontom meg is lett volna, csak pótfelvételiben nem indították, ezért az Ybl-re jelentkeztem, ahová fel is vettek. Az volna a kérdésem, hogy így lehetséges-e az egyetem váltás? Egyszer már egy másik kérdés kapcsán megtaláltam az átjelentkezés feltételeit(igaz más intézményről volt szó) de azóta valahogy nem sikerül visszakeverednem arra az oldalra. Valaki kompetens tudna segíteni? Előre is köszönöm :)

2015. aug. 28. 01:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Két teljesített félév után kérvényezheted az átvételt, ugyanarra a szakra. De előtte célszerű az új intézménynél személyesen is megkérdezni az eljárás menetét, hogy ne hiányozzanak fontos dokumentumok a kérelemből.
2015. aug. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2015. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépem köszönöm a gyors válaszokat! :)
2015. aug. 28. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!