Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átjelentkezés egyik egyetemről...

Átjelentkezés egyik egyetemről a másikra lépésenként hogyan történik ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A Kaposvári Egyetem tanítói szakára vettek fel. Nyár végére viszont úgy alakult, hogy az ELTE ugyanilyen szakára szeretnék átkerülni. Hogyan tudnám ezt esetleg intézni? És ami még fontosabb: mikor?

2015. aug. 24. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Tehát idén vettek fel Kaposvárra is?

Ha igen, sajnos erről külön határozat is van, hogy az általad felállított rangsor alapján az egyikbe miért kerültél be, a másikba miért nem. Szerintem 1-2 elvégzett félév után már simán átjelentkezhetsz. Mondanám h hívd fel az elte tanulmányi osztályát h most ősztől is vane lehetőség de sajnos aug 31ig nyári szünetük van, múlkt héten voltam bent én is. Addig semmi ügyintézés nincs.

2015. aug. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, minden segítség nagy segítség. Utánajárok.
2015. aug. 25. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!