Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sztehlo Gábor 18. kerületi...

Sztehlo Gábor 18. kerületi Evangélikus Gimnázium vélemény?

Figyelt kérdés
Engem konkrétan az angolnyelvi tagozat érdekelne . 4.végére mennyire lehet megtanulni az angolt ? Nyelvvizsgázni lehet az iskolába ? Ha nekem katolikus a vallásom attól még mehetek oda ?

2015. aug. 29. 07:13
 1/7 anonim válasza:

Én oda járok:)

Nagyon szeretem, nagyon jó a közösség, 1-2 tanár kivételével a tanári kar is nagyszerű:)

Nekünk azt mondta az angol tanárnő, hogy 11. végén már előrehozottat fogunk tenni, persze mi az erősebb csoport vagyunk (az angol első nyelvesek között is van kezdő és haladó)...

A vallásról meg annyit, hogy sátánista csaj is jár oda, és 3 féle hittan van: katolikus, evangélikus és református:)

2015. okt. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia :) Én oda jártam suliba, 5 éves nyek tagozatra, és 3. végére meglett az angol középfokú, 5. végére a német középfokú. :) Aki akar tanulni, az abban a suliban tud is!
2016. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Angol profi. En 1 eve tanulom ott es siman kifejezem magam. Nemetben a tanarok jo arcok. Viccesek. De mertekben tanulj jol(4 es ) ha 5 st irsz mindenbol elvarjak toled es ha a tanar 5 feleletet akar kb egyetemi kerdeseket tesz fel a strebernek. De itt azt nezik le aki lusta😊 ajanlom. Cigiznek sokan(en is) de nm mindenki. Akik esetleg komolyabban uszanak mar felevkor repulnel . Irj nyugadton ha erdekel valami pl tanrok
2016. aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ja es en katolikus vagyok. Nagyon jok a hittantanarok. Csak a neve szerint evangelikus es nm kell papruhaba jarni😃
2016. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2015ig nagyjából minden rendben volt, de mostanra az egész vezetőség s a tanári kar átalakult! Ha van rá mód jelölj be egy másik iskolát, romlik az egész iskola és nem csak statisztikában ha nem jellemileg is. Ha mindenképp evangélikus vagy egyházi iskolát szeretnél a Deák téri vagy a Fasori (Esetleg Aszódi) gimnáziummal jobban jársz. Vannak rossz tanárok, a lehető legfontosabb tantárgyból. Nem egy érettségi barát hely, amióta Vicziáné Sallai Ildikó az intézményvezetője !! A Sztehlo jó iskola volt, csak elrontották :(
2016. szept. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az előttem írotthoz szeretném hozzá tenni, hogy Vicziánné Salla Ildikó tavaly lett igazgató. Az, hogy abban az évben kik tanítottak, még nem rajta múlott. Én csak most ismertem meg a gimit, nem láttam az előző vezetést, de én pont arról nem hallottam jókat. Azok alapján az iskolának nem volt jó híre.

Az érettségire csak annyit tudok mondani: ha valakinek célja a jó érettségi/továbbtanulás/nyelvvizsga és hajlandó tenni is érte, annak minden esélye megvan a jó eredményekre.

De mivel a jelenlegi vezetéssel ez a második év, ezért nem tudható, hogy négy év alatt mit hoz ki a diákokból. Amit én látok, az lelkesítő.

A lelki élet, az evangélikusság, elsősorban az iskolalelkészen múlik. Sok dolgot lehetne jobban csinálni ezen a téren, de látszik, hogy foglalkoznak ezekkel a kérdésekkel. A megfontolt, jó döntésekhez/változtatásokhoz idő kell.

2016. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mostanában, aktuális véleményeket irna valaki?
2022. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!