Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Templomban tartott egyetemi...

Templomban tartott egyetemi évnyitóra miben illik menni?

Figyelt kérdés
Pont a legnagyobb melegben lesz... Pöttyös, kicsivel térd fölé érő szoknya és ujjatlan blúz illetlen lenne?

2015. aug. 29. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

A templomok nem annyira melegek. Én sima fekete szoknyában mennék, ami a térdemet azért elfedi. Ujjatlan blúz nem gond, de ne spagettipántos legyen!


OFF: 16 éves fiam a holnapi templomi évnyitójára fekete öltönyben, nyakkendőben és persze rendes zárt cipőben megy. ehhez képest a lányoknak egyszerűbb.

2015. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dehogy, természetesen nem spagettipántos. Csak sajnos nem sok ruhám van és nem nagyon engedhetem meg, hogy olyat vegyek ami nem univerzális. Amúgy a szoknya sötétkék alapon pöttyös, az úgy gáz?
2015. aug. 29. 22:01
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

nincs valami blézered amit a templomba felveszel? mert úgy tudom, hogy nem illik fedetlen vállakkal templomba lenni


de lehet rosszul tudom

2015. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az van és viszek is, inkább a szoknya az, amiből nincs másik. És a cipő? Azt szerintetek nézik?
2015. aug. 29. 22:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért, milyen cipőd van?
2015. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ami szóba jöhet az egy fekete balerina meg egy világosabb bőrcipő, a formája inkább sportcipőkre hasonlít de elegáns.
2015. aug. 29. 22:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
fekete balerina
2015. aug. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is figyelj arra, hogy ne legyen kint a vállad, és persze megoldhatod úgy, hogy viszel magaddal blézert. A pöttyös nem gond, inkább ha rövid. A cipőd jó lesz:)
2015. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én el se mentem az egyetemi évnyitóra, a középsuliban egy életre elment a kedvem az öltönytől, ingtől, nyakkendőtől (eddig is utáltam, de 12.-ben már tényleg sok).
2015. szept. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!