Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Semmelweis...

Mi a véleményetek a Semmelweis Orvostudományi Egyetemről?

Figyelt kérdés
(csak az aki oda járt) jól tanítanak? Sokra vittétek? Milyen szakok vannak? Napi hány órát kellett bent lenni? Mennyit kellett tanulni? Volt időtök mellette dolgozni? Mennyire jól felszerelt? Mondjatok el mindent! Előre is köszönöm 😊

2015. aug. 30. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

- Igen, jól tanítanak. Nekem még volt szerencsém Szentágothai és Vajda prof előadásain részt venni példának okáért:-)

- A csoprtunkból van egy csomó osztályvezető főorvos, egy pedig az egyik klinika intézményvezetője

- ??? 3 kar van, mint a többin. ÁOK, FOK, GYOK. Szakosodás diploma után indul (az ÁOK-n legalábbis)

- Változó, nagy átlagban napi 5-6, plusz utazás a tanszékek között

- nekem anatómiára sokat, a többi nem volt vészes

- volt, hétközben is mentem 1-2 napot (éjszakás műszakra)+hétvége

- Mire gondolsz? Hullák voltak boncoláshoz, mikroszkópok is, de azt szereztünk ötthoni tanuláshoz is. Tábla, vetítési lehetőség adott, a laborok felszereltek, a betegek kéznél vannak, mi kell még? Szikét, csipeszt mi vettünk magunknak, koponyát szerezni kicsit körülményes volt.


20 éve végeztem, úgyhogy azóta lehetnek változások.:-)

2015. aug. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2015. aug. 30. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!