Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogra mennyi volt idén az...

SZJG kérdése:

Jogra mennyi volt idén az állami ponthatár?

Figyelt kérdés
felvin csak az önköltégest találtam ( a bunkózást mellőzzétek, igen tudom ,hogy magas és nehéz elérni, de majd én felmérem a képességeimet köszönöm! )

2015. aug. 30. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
És mégis hol?
2015. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jól látom felvi-n, akkor nem indult sehol sem államilag finanszírozott képzés.
2015. aug. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is így láttam de ezt eléggé valószínűtlennek tartom. Amúgy a Pázmányt néztem ki elsőnek de igazából mindenhol érdekelne, ahol tudjátok.
2015. aug. 30. 15:48
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Hát, pedig a ponthatároknál egyetlen egy jogász szakon sincs államilag finanszírozott képzés.
2015. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
mert annyi eszetek sincs, hogy ne pótfelvételis ponthatárokat nézzetek.
2015. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]

Köszönöm végül megtaláltam.. olyan nincs ,hogy ne induljon államilag.

2015. aug. 30. 15:53
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nem olyan nehéz megtalálni, maximum az lehet zavaró, hogy a felvi főoldalán a pótfelvételi ponthatárai vannak.

2015. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ELTE: 460

Pázmány: 460

Miskolc: 462

Szeged: 460


És valóban, megzavarodtam egy picit, rossz ponthatárokat néztem. De így remélem utólag tudtam segíteni.

2015. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!