Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE JGYPK kurzus leadás...

SZTE JGYPK kurzus leadás szerintetek?

Figyelt kérdés
Szegeden a Juhász Gyulán tanulok mérnök informatikus rendszergazdának ( [link] és leszeretném adni a műszaki fizikát, erre van is lehetőségem csak nem tudom, hogy ennek a szaknak az elvégzéséhez kötelező e? És sajnos azt sem tudom, hogy ennek hol tudnék utána érdeklődni, már átnéztem több leírást és az ETR-ben sem találtam választ a kérdésemre. A válaszokat előre is köszönöm.

2015. szept. 1. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Az oldal alján kattints arra, hogy "Bővebb információ itt". Nyisd meg a dokumentumot, és nézd a 4. oldalt. Itt megtalálod:


SZAKK-MI_J-r09 Műszaki fizika; teljesítendő min. 2k


SZAKK-MI_J-r091 Műszaki fizika ea., Előadás őszi févben, 1 óra, Kollokvium; ~~SZAKK-MI_J-r092

SZAKK-MI_J-r092 Műszaki fizika gy., Gyakorlat őszi févben, 1 óra, Gyakorlati jegy; ~~SZAKK-MI_J-r091



Ebből én azt olvasom ki, hogy kötelező (nem választható).

2015. szept. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az ajánlott tantárgyak között van csak nem tudom, hogy attól kötelező e vagy sem?
2015. szept. 1. 08:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a gyors választ.
2015. szept. 1. 08:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy valamit azért még érdemes lenne megnézni.

Sajnos elég szerencsétlenül van összeállítva ez a táblázat, úgyhogy kicsit számolgatni kell.

A 2. oldalon látsz egy olyat, hogy:

MK-SZAKK Szakképzési modul (hálozati); Teljesítendő: min. 57k


Azt kellene kiszámolni, hogy az alatta felsorolt tantárgyak kreditértéke 57-et ad-e ki.

Tehát pl.

SZAKK-MI_J-h01 Modern IKT-technológiák; teljesítendő min. 1k -> ez 1 kredit

SZAKK-MI_J-h02 Objektumorientált programozás; teljesítendő min. 5k -> ez 5 kredit


stb.


A táblázat végén a gyakorlati modul 30 kreditjét már ne számold bele.

2015. szept. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A "k" a

kredit ?

2019. febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!