Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Versenyes kurzusfelvétel...

Versenyes kurzusfelvétel alatt adhatok le olyan kurzust, amit a rangsorosban már felvettem? (SZTE, etr)

Figyelt kérdés
Bekerültem egy olyan kurzusra, ahova úgy volt, hogy nem fogok, és felvettem arra az időpontra egy szabadon választhatót. Illetve beraktak egy órát ami ütközik a tesimmel, tehát a tesit le kéne adnom és helyette másikat felvenni. Most az etr-ben nem tudok a leiratkozásra kattintani, de ha a versenyes lesz, ott újra rá lehet kattintani, és ugyanott az etr-ben? Illetve a tesiken még lehet szabad hely?

2015. aug. 25. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, le fogod tudni adni.


Azt majd meglátod, hogy lesz e hely, valamelyiken biztos.

2015. aug. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem muszáj első félévre tesit felvenni, ugye?
2015. aug. 25. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez szakfüggő lehet.
2015. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fogorvosin vagyok
2015. aug. 25. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:
a mi időnkben csokiért adtuk-vettük a helyet :) ott ültünk egymás mellett, aztán ahogy az illető leadta, abban a pillanatban felvettem.
2015. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak sajnos elsős vagyok, szóval még nem ismerek túl sok mindenkit, akivel tudnék egyezkedni. :/
2015. aug. 25. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!