Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak a Debreceni Református...

Csak a Debreceni Református Kollégium Gimnáziumában kezdődött augusztus 31-én a tanítás?

Figyelt kérdés
+ aug 30 tanévnyitó...

2015. szept. 1. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
ne aggódj, még ezen a héten minden iskola behozza a lemaradást, aztán nem is fog zavarni ez
2015. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Hidd el, ott nem ez a legnagyobb baj..
2015. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát akkor mi?
2015. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az oktatás. Meg a bezártság. Álszentság. Egyszerűen eljárt felette az idő már nagyon régen.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2015. szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Az nem számított hivatalos tanítási napnak, hiányzonak se irhattak volna be...Csak gondolom jol esett megszopatni a diakokat egy nappal iskola kezdés előtt.
2015. szept. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kicsit talán már megkéstem, de az első válaszra reagálva azt tudom mondani, hogy nem szabad efölött a tény fölött elsiklani. Igenis számítottak az ilyenek, míg más suliban csak az ébredezés menta nyár után és csak a második sulis hétre álltak be az órarendek, -tekintve hogy az első csonka volt- addig a refiben már bejelentették az első ismétlő témazáró dolgozatok pontos idejét, és az olvasmány ellenőrzőket. Nagyon hamar rászakadt az emberekre minden, nem beszélve arról hogy a csendes napok miatt délután sem a fejüket szellőztethették ki a diákok, hanem áhitatra jártak, ahol azzal kezdődik minden, hogy megnézik ki nem ért be és hogy ezért osztályfőnöki meg hasonlók. Miközben máshol csak délután beálltak tanévet nyitni elsején, addig itt órarend szerint mentek a délutáni órák is. Ja azt mondtam hogy itt 9. 10. óra is van? Gondoljon mindenki bele, reggel bemész 7:45-re vagy ha áhitat van fél 7 előtt és kijössz fél 5 után, miközben nem szerezed meg azt a tudást amit átadnak a többi debreceni gimnáziumban mondjuk napi 7 tanórában. A sok dolgozat, kisérettségi, iskolatörténeti vizsga(ilyen is van!!) ami sokszor nincs kapcsolatban a tényleges érettségi követelményekkel nem azt jelenti hogy színvonal is van itt egyben a leterheltség mellett. Na meg a vallás dolgozatok, az is egy külön misét megérne. Nézzen mindenki szét az oldalon és kérdezgessen refiseket, azután alkosson véleményt mindezekről, lehet hogy valakit befolyásol ez az oldal a továbbtanulásában.
2015. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdés nem mai, de most jött a biztos hír, hogy a refiben NEM fog hamarabb véget érni a tanév, mint máshol. Tehát alsóhangon +2 ellopott nap, már augusztusban.
2015. nov. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Refis vagyok, és megnéztem a fantasztikus elektronikus naplóban, hogy hogy is vagyunk. Itt, a refiben az előírt 180 tanítási nap helyett 189 tanítási nap van, összesen 192 munkanap. Nem kell elhinnie a kedves Olvasónak, tessenek csak megnézni a refi elektronikus naplóját. Mindenki vonja le a következtetést. És ez az egész augusztus 31-én kezdődött.
2016. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!