Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » El tudom kezdeni az egyetemet...

El tudom kezdeni az egyetemet passzív félévvel ezekkel a feltételekkel?

Figyelt kérdés
Kaposvárra vettek fel, az első félévet halasztani szeretném. A kérdés az, hogy ez hogyan lehetséges?

2015. szept. 2. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Változó, úgy tudom van ahol nem is lehetséges, mert az első félévet mindenképp aktívként kell megkezdeni. A Tanulmányi osztályra menj be, ott kérdezd meg, ők fognak tudni segíteni. Nálunk az első féléveseknek mindig ők veszik fel a tárgyakat és emiatt aktív lesz az első félév, a többi félévben dönthetünk arról, hogy passzív vagy aktív félévet kezdünk-e.
2015. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg változó. Van ahol engedik, van ahol nem. Nálunk (NYME) pl. 3 éve azzal a feltétellel engedték az első féléves halasztást, ha az ember vitt igazolást arról, hogy valami szakmát tanul vagy betegség stb. jött közbe. Természetesen kérvényezni is kellett az első féléves halasztást.

Kérdezd meg a TO-t, ők majd fognak tudni válaszolni.

2015. szept. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2015. szept. 3. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!