Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem vettek fel a középiskol...

Ha nem vettek fel a középiskolába fellebezhetek?

Figyelt kérdés
azt mondta az osztályfönök csak akkor van helye a fellebezésnek ha helyhiány miatt nem vettek fel.ha más az indok akkor nem lehet fellebezni.ez igy van?
2010. márc. 12. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát jah...valahogy így...de ha az eredményed kitűnő, akkor hajrá!
2010. márc. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Fellebezhethetsz nyugodtan de mindenképpen indokold alaposan.Egy probát mindenképp megér.Én is megbántam hogynem tettem meg most meg olyat tanulok ami nem is nagyon érdekel.
2010. márc. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Jah és nem kell ahhoz kitünőnek lenned!
2010. márc. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

persze. hogy fellebezhetsz! én is fellebeztem. mivel csak a 4. nek bejelölt heyre vettek fel és meg az 1. re akartam menni mindenképp :) amúgy az iskolának érdeke, hogy felvegyen, mert az ilyen tanulók után jó kis pénzt kap....amúgy mi nem is mondtuk meg az ofőnek, mivel folyton csak azt mondta, hogy én enm vagyok gimibe való meg ilyesmik....namármost kéttannyelvű osztályba járok. fizikát, kémiát, föcit, és a matek egy részét angolul tanulom. és jó jegyeim vannak, nem kell magamt megerőltetnem. ja és 0. osztály után vizsgázni is kelett nekem lett a második legjobb. szóval semmiképp se hallgass az ofődre. ha én hallgattam volna akkormost nem tom milyen szakközében csücsülhetnék, és angolul meg sem tudnék szólalni.

szóval szerintem mindenképpen lebezz fel!!!

amúgy mi az a más indok?mer semmit sem tudok elképezelni most hirtelenjében...

2010. márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

szia! fellebezhetsz ha nem vagy kitűnő akkor is! Engem nem vettek fel abba a gimibe, ahova kartam menni de fellebezek..aztán lesz ahogy lesz :) Hova vettek fel?

FELLEBBEZZ!..sok sikert :)

2010. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ez szerepel indoknak:Nem teljesítette a követelményt,akkor sajna nem érdemes fellebbezni,de ha helyhiány,mindenképp megér egy próbát,de minnél előbb.
2010. ápr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nah mi lett veled ?

Felvettek?

2010. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!