Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolát váltottam de nem...

Iskolát váltottam de nem tetszik, félelmetes hogyan birhatom ki?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszak voltak az osztálytársaim (kiabáltak,mindenkit ütöttek rúgdostak,bútorokat törtek stb,) úgy döntöttem hogy elmegyek egy másik osztályba az osztály tetszik kedvesek de a tanárok és az iskola rémálmom.

Van máris három tanár aki nem tetszik (2 napja járok az új iskolába) a matek tanár nagyon utálom diszkalkuliás vizsgálatot hogyan kell kérni?

nekem az iskola félelmetes mint egy börtön sokkal szigorúbbak pl ha nem hozok valamit le orditanak megtanultam a diák jogait és hogy bánhatnak velem esküszöm hogy ha valaki megszegi feljelentem pl. ha megütt mehet állást keresni.

nagyon hiányzik a régi szép iskola és a tanáraim legjobban az osztályfőnököm az új suliban az aulában kell sorakozni az egész iskolának az igazgató beszél és utána mehetünk tanulni nincs saját terem mindig vándorolni kell ó és igen eszembe jutott az igazgató se szimpi ő tanitja a földrajzot amihez kell matek én matekkból szinte 0 meg is buktam beőle egyinternetes teszt szerint diszkalkuliás vagyok és keressek meg egy szakembert hogyan könnyithetem meg az életem haza jövök vagy 3 órát tanulnom kell ami csak az iskola adott fell emellet még programjaim tanulok még programozni + még képezek is minden nap fen vagyok egész kettőig és 6 kor mennem kell iskolába 7:45 ott kell lenni mert ha nem igazolattlan két évett kell kibirnom valahogy holnap megyek orvoshoz teljes vizsgálat pszihológus tud valamiben segíteni?

13/F 7. osztály


2015. szept. 8. 21:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!