Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ebben az évben szeretnék...

Ebben az évben szeretnék felvételizni a Mechwart András Gépip. és Informatikai szakközépbe és. (? )

Figyelt kérdés

Van e valami olyan dolog ami a felvételinél előnynek számít? Gondolok olyanra pl. hogy valamilyen "programozási tábor" vagy valami ilyesmi amiről adnak igazolást hogy részt vettem és azt felvételinél is megnézik-e?



Ha valamit nem értetek (ami szerintem nem kizárt :DD) akkor írjatok.


A válaszokat előre is köszönöm!


(Köszönni az oldal nem engedett mivel kérnek hogy a kérdésben "mellőzzem a köszönési formákat!")



2015. szept. 9. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kint szokott lenni a honlapon hogy miért adnak pontot, pontegyenlőségkor milyen körülmények döntenek a sorrendben(mechwart.hu)
2015. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem köszi!
2015. okt. 2. 15:34
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Szeretnél felvételizni a Mechwartba?

Ha lehetne egy jótanácsom, akkor az az lenne, hogy ne tedd.


Ha szeretnéd megőrizni a lelki és szellemi épséged, szeretnéd élvezni az életet, és nem szeretnél minden nap arra kelni hogy legszívesebben a vonat alá feküdnél mert semmi nem sikerül abból a temérdek feladatból amit számon kérnek,, akkor csak nyugodtan :)

2015. okt. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó te még elsős vagy mi?,😂

A kilencedik tényleg egy szar, de utána már nem vészes, kevesebbnek tűnik az anyag és hozzászoksz a pörgéshez.

2015. okt. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Hát k*rvára nem, cimbora

Már kijártam a Mechwartot, szakképző évvel együtt

2015. okt. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Tény, hogy nagyon sokat kell tanulni, és nincs sok szabadidőd, de megéri.Jó iskola.
2015. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor mégis melyik iskolába menjek info szakra?:D
2015. okt. 30. 19:53
 8/13 A kérdező kommentje:
De mondhatnál akkor más sulikat is mert magamban sem vagyok biztos :D
2015. okt. 30. 20:08
 9/13 anonim válasza:

Énis ide akarok menni az egyik haverommal a számtekesre ;) csak töriből vagyok 4-es.

Én ide adom be a jelentkezésemet meg a Széchenyi István-ba Nyíregyházán.

2015. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
67%
Ha eszed van messziről elkerülöd ezt az iskolát.Mikor ide jelentkeztem én se hittem azoknak akik rosszat mondanak a Mechwartról,de igazuk lett
2015. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!